Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
BIP

Referendum ogólnokrajowe 6 września 2015 r.

  Nazwa pliku
Zarządzenie nr 43/2015 Wójta Gminy Rybczewice z dnia 14 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji do Spraw Referendum na obszarze Gminy Rybczewice w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 r. 
Obwieszczenie Wójta Gminy Rybczewice z dnia 27 lipca 2015 r.w sparwie podziału Gminy Rybczewice na stałe obwody głosowania
Informujemy, że na stronie PKW znajduje się wykaz podmiotów uprawnionych do prowadzenia kampanii referendalnej, a co za tym idzie do zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji ds. referendum.
Zarządzenie nr 0050.36.2015 Wójta Gminy Rybczewice z dnia 6 lipca 2015 roku w sprawie wyznaczenia na obszarze gminy Rybczewice miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń referendalnych i plakatów podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej w referendum zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
Wyjaśnienia państwowej komisji wyborczej dotyczące udziału w pracach obwodowych komisji do spraw referendum w kraju.
Informacja dotycząca formy składania wniosków dotyczących: dopisania do spisu wyborców (spisu osób uprawnionych do udziału w referendum) w wybranym obwodzie głosowania, zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego, głosowania przez pełnomocnika oraz wydania zaświadczenia o prawie do głosowania.
Informacja o uprawnieniach niepełnosprawnych osób uprawnionych do udziału w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
Informacja o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich, w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
Informacja o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 czerwca 2015 r. o zarządzeniu ogólnokrajowego referendum

Metryka strony:

Osoba publikująca: Marcin Kucharski
Data publikacji: 14.03.2019
Autor dokumentu: Marcin Kucharski
Dokument z dnia: 14.07.2015
Dokument oglądany razy: 2 924

Biuletyn wspomagany: Systemem Zarządzania Treści SmodBIP
Projekt i wykonanie: Robert Słowikowski